Klub Miłośników Motocykli Zabytkowych - Rotor Olsztyn

WYNIKI MP I ROTOR RAJDU

projekt1Pre 45

LOKATA Imię i nazwisko
1 Henryk Górecki
2 Arkadiusz Grochowski
3 Marek Zdrojewski
4 Mieczysław Utrysko
5 Maciej Stapf
6 Andrzej Kaniewski
7 Andrzej Awramiuk
8 Artur Piszora
9 Artur Symanowicz
10 Wojciech Lipiszko
11 Bartosz Gamrat
12 Adam Podbielkowski
13 Wiesław Bandura
14 Piotr Bugajski
15 Jacek Buczyński
16 Robert Zdunek
17 Maciej Żurawski
18 Tadeusz Wądołowski
 Post 45
LOKATA Imię i nazwisko
1 Tomasz Reichman
2 Tomasz Struzik
3 Joanna Płudowska
4 Mariusz Maciejewski
5 Piotr Płudowski
6 Krzysztof Parzonka
7 Kazimierz Masłowski
8 Jakub Maślany
9 Zbigniew Rudnicki
10 Paweł Łepkowski
11 Piotr Rólkiewicz
12 Grzegorz Mazur
13 Paweł Holona
14 Wiesława Holona
15 Marcin Wójcik
16 Wojciech Zawadzki
17 Marcin Malinowski
18 Stanisław Bęcal
19 Bogdan Szymański
20 Witold Pondel
21 Jacek Konopieniec
22 Tomasz Budzyński
23 Daniel Gągol
24 Grzegorz Kącicki
25 Julia Nowoszyńska
26 Albert Wajler
27 Jarosław Duda
28 Piotr Jezierski
29 Ignacy Ostaszewski
30 Andrzej Gołaś
31 Jarosław Grabowski
32 Zbigniew Klejps
33 Piotr Matysiak
34 Konrad Kamiński
35 Paweł Wyrębiak
36 Zbigniew Pietrzykowski
 

 

Post 70

LOKATA Imię i nazwisko
1 Tomasz Brudnicki
2 Piotr Grzęda
3 Jacek Konieczny
4 Piotr Masłowski
5 Marek Maślany
6 Adam Sojoh
7 Beata Gamrat
8 Robert Bednarski
9 Jerzy Awramiuk
10 Tomasz Stodołka
11 Władysław Szumski
12 Tomasz Rozkoszek
13 Marcin Lenczewski
14 Rafał Janas
15 Anna Pietrzykowska
16 Dawid Janas
17 Jacek Waśkiewicz
18 Dariusz Wojtkowski
19 Jacek Paduszyński
20 Ireneusz Sęk
21 Adrian Sadłowski
22 Wojciech Pietrzykowski

 

 

Rotor Rajd

KLASYFIKACJA SUMA IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA
1 -     5,30 KAZIMIERZ MASŁOWSKI
2 -     6,91 JAKUB MAŚLANY
3 -     9,30 PIOTR MASŁOWSKI
4 -   10,71 TOMASZ REICHMAN
5 -   15,61 ARTUR PISZORA
6 -   16,51 JACEK BRUDNICKI
7 -   19,11 PIOTR GRZĘDA
8 -   19,61 GRZEGORZ MAŚLANY
9 -   20,20 PIOTR RÓLKIEWICZ
10 -   21,21 TOMASZ BRUDNICKI
11 -   21,41 PAWEŁ ŁEPKOWSKI
12 -   21,51 MAREK MAŚLANY
13 -   22,20 TOMASZ STRUZIK
14 -   24,90 PAWEŁ HOLONA
15 -   25,41 JOANNA PŁUDOWSKA
16 -   25,60 AREK LUBARSKI
17 -   26,51 MARIUSZ MACIEJEWSKI
18 -   27,90 BEATA GAMRAT
19 -   28,61 WOJCIECH ZAWADZKI
20 -   28,70 WIESŁAWA HOLONA
21 -   29,30 GRZEGORZ MAZUR
22 -   29,50 ARTUR SYMANOWICZ
23 -   30,40 ARKADIUSZ GROCHOWSKI
24 -   32,00 ROBERT BEDNARSKI
25 -   32,41 PIOTR PŁUDOWSKI
26 -   33,60 MARCIN WÓJCIK
27 -   34,10 ZBIGNIEW MŁYŃCZAK
28 -   34,51 HENRYK GÓRECKI
29 -   35,11 BARTOSZ GAMRAT
30 -   36,51 PAWEŁ ŁEPKOWSKI
31 -   36,61 ANDRZEJ KANIEWSKI
32 -   39,10 JACEK KONIECZNY
33 -   41,31 MAREK ZDROJEWSKI
34 -   42,70 TOMASZ STODOŁKA
35 -   43,31 MACIEJ STAPF
36 -   44,11 MIECZYSŁAW UTRYSKO
37 -   48,21 KRZYSZTOF PARZONKA
38 -   51,51 WOJCIECH OLEJNIK
39 -   52,41 ANDRZEJ AWRAMIUK
40 -   54,01 WŁADYSŁAW SZUMSKI
41 -   57,20 ADAM PODBIELKOWSKI
42 -   57,30 STANISŁAW BĘCAL
43 -   57,50 BOGDAN SZYMAŃSKI
44 -   60,00 MARCIN LENCZEWSKI
45 -   61,50 RAFAŁ JANAS
46 -   61,81 SEBASTIAN ĆWIKŁA
47 -   62,30 TOMASZ ROZKOSZEK
48 -   66,11 WITOLD PONDEL
49 -   69,40 ANNA PIETRZYKOWSKA
50 -   71,00 DAWID JANAS
51 -   72,41 ZBIGNIEW RUDNICKI
52 -   73,11 JACEK KONOPIENIEC
53 -   73,61 WIESŁAW BANDURA
54 -   77,01 TOMASZ BUDZYŃSKI
55 -   79,40 ADAM SOJOH
56 -   81,31 DANIEL GĄGOL
57 -   82,41 GRZEGORZ KĄCICKI
58 -   83,90 JACEK WAŚKIEWICZ
59 -   84,81 WOJCIECH LIPISZKO
60 -   86,01 JAROSŁAW DUDA
61 -   86,40 DARIUSZ WOJTKOWSKI
62 -   86,91 JULIA NOWOSZYŃSKA
63 -   88,81 JACEK PADUSZYŃSKI
64 -   89,81 ALBERT WAJLER
65 -   92,61 JERZY AWRAMIUK
66 -   93,90 MARCIN BANDURA
67 -   96,10 IGNACY OSTASZEWSKI
68 -   96,11 JACEK BUCZYŃSKI
69 -   98,20 PIOTR JEZIERSKI
70 - 102,80 PIOTR BUGAJSKI
71 - 103,71 ZBIGNIEW KLEJPS
72 - 105,41 SŁAWOMIR WYGNAŁ
73 - 105,51 ROBERT ZDUNEK
74 - 106,60 ANDRZEJ GOŁAŚ
75 - 107,30 IRENEUSZ SĘK
76 - 108,21 PIOTR MATYSIAK
77 - 110,40 JAROSŁAW GRABOWSKI
78 - 116,21 ADRIAN SADŁOWSKI
79 - 116,80 KONRAD KAMIŃSKI
80 - 118,10 WOJCIECH PIETRZYKOWSKI
81 - 118,91 MACIEJ ŻURAWSKI
82 - 122,40 ZBIGNIEW PIETRZYKOWSKI
83 - 123,01 PAWEŁ WYRĘBIAŁ
84 - 173,10 TADEUSZ WĄDOŁOWSKI

 

  • Facebook
  • Twitter
  • NK
  • Wykop
  • Gadu-Gadu
  • Blogger
  • MySpace
  • RSS
Zobacz także
Motomikołaje 2012

Motomikołaje 2012

8 grudnia klub motocyklowy TABUN Olsztyn organizuje 4. edycję akcji Motomikołaje.  Podobnie jak w latach poprzednich, odbędzie się zbiórka pieniędzy do puszek z przeznaczeniem na zakup pomp infuzyjnych dla Wojewódzkiego

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Też tam będziemy :)   Agencja reklamowa AGRAF zaprasza 11 stycznia 2015 r. na Stare Miasto w Olsztynie, w godz. 12-17. W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można podziwiać

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO ELIMINACJI MISTRZOSTW POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO ELIMINACJI MISTRZOSTW POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH

Formularz można wypełnić klikając w poniższy link: https://zgloszenia.pzm.pl/pz/2018/MPPZM/runda3/

Dzień Dawcy Szpiku

Dzień Dawcy Szpiku

W ramach 41 Rotor Rajdu podczas sobotniej imprezy ( 10 czerwca) , która odbędzie się na terenie lotniska Aeroklubu Warmińsko Mazurskiego zapraszamy wszystkich na Dzień Dawcy Szpiku pod patronatem fundacji