Klub Miłośników Motocykli Zabytkowych - Rotor Olsztyn

Wyniki IV rundy Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych

Poniżej prezentujemy wyniki IV rundy Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych oraz XXXVI Rotor Rajdu:

Klasyfikacja POST 45

 miejsce imię nazwisko klub motocykl rocznik
1 Brudnicki Jacek AZP Płock Moto Guzzi Falcon 1970
2 Masłowski Kazimierz Red Motors M 72 1963
3 Jurek Wojciech n/z M-72 1960
4 Malinowski Marcin AZP Płock BMW R50 1959
5 Podraska Krzysztof n/z Dniepr 1984
6 Zbroja Tomasz n/z CZ 350 1980
7 Masłowski Piotr n/z Mw 650 1983
8 Brudnicki Tomasz AZP Płock Ural M-62 1962
9 Reiman Tomasz n/z Honda 1973
10 Janas Rafał Ostatni Mohikanie Ural, 1974

 

Klasyfikacja PRE 45

miejsce Imię i nazwisko Klub Motocykl Rocznik
1 Grochowski Arkadiusz Automobilklub Lubelski DKW B 200 1933
2 Kaniewski Andrzej LGW Partyzant Lublin Sokół 600 RT 1939
3 Jurek Artur BSA M20 1944
4 Stapf Maciej BMW VC Toruń Zundapp KS 750 1944
5 Budny Andrzej Stalowe Tłoki BMW R35 1939
6 Symanowicz Artur n/z NSU 251 OSL 1940
7 Bandura Wiesław n/z NSU 251 OSL 1940
8 Gamrat Bartosz n/z M-72 1944
9 Stasiak Grzegorz n/z DKW 1940
10 Wyszyński Henryk n/z Sokół 1000 1933

 

 

Klasyfikacj zespołowej nie przeprowadzono z powodu niezgłoszenia żadnej reprezentacji klubowej

Najmłodszy uczestnik:
Julia Babyszko
Najmłodszy kierowca:
Kołatka Kamil WSK 125 1965
Najstarszy uczestnik
Klimek Józef SHL 1963
Najdłuższa trasa na kołach
Reichman Tomasz Jastrzębie Zdrój  -  650 km Honda 1973
Wyróżnienia
Ostatni Mohikanie Rybnik         -        550 km
Łapacze Kapci Kraków       -         530 km
Najbardziej oryginalny motocykl w klasie do 1945
Kaniewski Andrzej  Sokół 600 RT  1939
Najbardziej oryginalny motocykl w klasie po 1945
Brudnicki Jacek  Moto Guzzi Falcon  1970
Mistrz jazdy sprawnościowej solo
Arkadiusz Grochowski
Mistrz jazdy sprawnościowej zaprzęgiem
Maciej Stapf
Złota piętnastka XXXVI ROTOR RAJDU
1   Brudnicki Jacek
2   Masłowski Kazimierz
3   Podraska Krzysztof
4   Jurek Wojciech
5   Malinoiwski Marcin
6   Jurek Artur
7   Zbroja Tomasz
8    Masłowski Piotr
9    Górecki Henryk
10  Grochowski Arkadiusz
11  Brudnicki Tomek
12  Reichman Tomasz
13  Kaniewski Andrzej
14  Stapf Maciej
15  Budny Andrzej

 

  • Facebook
  • Twitter
  • NK
  • Wykop
  • Gadu-Gadu
  • Blogger
  • MySpace
  • RSS
Zobacz także
Walne Zebranie

Walne Zebranie

Walne Zebranie Stowarzyszenia KMW Rotor odbędzie się 18 marca ( piątek) o godz. 17 w Okręgowym Zarządzie PZM przy ulicy Sielskiej 5 w Olsztynie.

Program 41 RR

Program 41 RR

Program 41 RR Czwartek 8.06 12.00- otwarcie recepcji 20.00 – zabawa nagłaśniana przez Impresariat Sauron Piątek 9.06 7.00 – otwarcie recepcji 7.30 – wydawanie numerów startowych 8.45 – odprawa 9.00

Wyniki 39 Rotor Rajdu

Wyniki 39 Rotor Rajdu

NUMER STARTOWY KLASYFIKACJA       Imię i nazwisko 70 1 Tomasz Reichman 2 1 Jacek Brudnicki 110 3 Michał Skorzyński 123 4 Krzysztof Podraska 3 5 Tomasz Brudnicki 1

Wystawa “Piekne Klasyki” – galeria zdjęć

Wystawa “Piekne Klasyki” – galeria zdjęć

W sobotę, 20 września, odbyła się wystawa zabytkowych pojazdów i malarstwa pt. „Piękne Klasyki”. Spacerowicze, którzy wybrali się tego słonecznego dnia na starówkę mogli podziwiać samochody i motocykle ustawione przy