Klub Miłośników Motocykli Zabytkowych - Rotor Olsztyn

WYNIKI EMPPZ 2 RUNDA 40 ROTOR RAJD

Pre 55

LOKATA numer startowy  Imię i nazwisko  Klub
1 19 Waldemar Drabik St. Motocykl Moje Hobby
2 193 Arkadiusz Grochowski Automobilklub Lubelski
3 153 Ciećwierz Paweł TMD Weteran Płock
4 53 Reichman Tomasz Federacja Zmotoryzowanych
5 98 Wierzchowski Michał Federacja Zmotoryzowanych
6 191 Wojciech Skorzyński LGW Partyzant
7 135 Struzik Tomasz Automobilklub Cieszyński
8 133 Zdrojewski Marek Gdański Auto-Moto-Klub
9 65 Kaniewski Andrzej LGW Partyzant
10 36 Grzegorz Oleksiewicz LGW Partyzant
11 40 Mikulski Radek LGW Partyzant
12 182 Zimnowodzki Grzegorz LGW Partyzant
13 39 Próchniak Krzysztof LGW Partyzant
14 49 Awramiuk Andrzej St. Miłośników Starej Motoryzacji i Techniki Moto- Retro Muzeum na Węglowej
15 90 Marcin Wójcik SOS PZMot
16 26 Awramiuk Jezry St. Miłośników Starej Motoryzacji i Techniki Moto- Retro Muzeum na Węglowej
17 21 Maciej Żurawski Automobil Toruń
18 71 Pietrukaniec Robert Klub Motorowy Giżycko

 

 

 

Post 55

LOKATA numer startowy  Imię i nazwisko  Klub
1 175 Piotr Płudowski Automobilklub Cieszyński
2 77 Jacek Brudnicki TMD Weteran Płock
3 32 Marcin Lipiec LGW Partyzant
4 6 Wyka Krzysztof Automobilklub Cieszyński
5 93 Mariusz Maciejewski Automobilklub Śląski
6 25 Marcin Jakubiak St. Motocykl Moje Hobby
7 132 Tomasz Budzyński Klub Dawnych Motocykli MAGNET
8 174 Płudowska Joanna Automobilklub Cieszyński
9 142 Marcin Warda Federacja Zmotoryzowanych
10 119 Jarosław Duda Klub Dawnych Motocykli MAGNET
11 78 Maciej Czekański Federacja Zmotoryzowanych
12 69 Grzegorz Mazur Ostatni Mohikanie
13 108 Maciej Dobrosielski Automobilklub Toruński
14 64 Piotr Grzęda Automobilklub Śląski
15 91 Adam Wójcik SOS PZMot
16 54 Szymon Reichman Federacja Zmotoryzowanych
17 4 Piotr Rólkiewicz TMD Weteran Płock
18 70 Tomek Sobolewski St. Motocykl Moje Hobby
19 121 Jakub Cieńkowski Klub Dawnych Motocykli MAGNET
20 105 Konrad Madej Federacja Zmotoryzowanych
21 75 Paweł Holona Ostatni Mohikanie
22 124 Marcin Lipiński Klub Dawnych Motocykli MAGNET
23 180 Krzysztof Wnuk Kardan
24 74 Przemysław Trzaskowski AK.Warmiński
25 23 Marcin Wiśniewski ————————————-
26 122 Piotr Podstawka Klub Dawnych Motocykli MAGNET
27 114 Jacek Karpiński

TMD Weteran Płock

 

 Post 70

LOKATA numer startowy  Imię i nazwisko  Klub
1 5 Tomasz Brudnicki TMD Weteran Płock
2 35 Artur Krawczyk LGW Partyzant
3 37 Paweł Klimek LGW Partyzant
4 101 Paweł Łepkowski TMD Weteran Płock
5 62 Marek Bulski Automobilklub Śląski
6 34 Krzysztof Adamiec LGW Partyzant
7 109 Mateusz Dobrosielski Automobilklub Toruński
8 120 Daniel Gągol Klub Dawnych Motocykli MAGNET
9 203 Adam Grzegorzewski St. Motocykl Moje Hobby
10 123 Janusz Chojecki Klub Dawnych Motocykli MAGNET
11 138 Jakub Woziński Ostatni Mohikanie
12 106 Zbigniew Młyńczak Automobilklub Śląski
13 94 Katarzyna Maciejewska Automobilklub Śląski
14 136 Rafał Zajączkowski Klub Dawnych Motocykli MAGNET

 

 

GRATULUJEMY :)

  • Facebook
  • Twitter
  • NK
  • Wykop
  • Gadu-Gadu
  • Blogger
  • MySpace
  • RSS
Zobacz także
Uwaga!!!

Uwaga!!!

Dla wszystkich planujących urlopy przygotowaliśmy tę oto wiadomość: XXXVI ROTOR RAJD odbędzie się w dniach 21-24 czerwca 2012

WYNIKI MP I ROTOR RAJDU

WYNIKI MP I ROTOR RAJDU

Pre 45 LOKATA Imię i nazwisko 1 Henryk Górecki 2 Arkadiusz Grochowski 3 Marek Zdrojewski 4 Mieczysław Utrysko 5 Maciej Stapf 6 Andrzej Kaniewski 7 Andrzej Awramiuk 8 Artur Piszora

UWAGA!!!

UWAGA!!!

W związku z licznymi pytaniami o możliwość uczestnictwa w ROTOR RAJDZIE przypominamy, że jest to impreza zamknięta. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie (na rajdzie, a nie w domu) motocykla wyprodukowanego do